۷ نکته‌ای که از شکست مقابل عراق آموختیم · لیست خبر

خبرهای ویژه

» ورزشی » ۷ نکته‌ای که از شکست مقابل عراق آموختیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۷:۲۰

 کد خبر: 38784
 44 بازدید

۷ نکته‌ای که از شکست مقابل عراق آموختیم

بازدیدها: ۳۷ اخبار جدید ورزشی ۹۲۸۹۸۹ ۳۷۴۷ . : تیم ملی ایران در یک دیدار پرانتقاد در چهارمین دیدار خود در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در برابر عراق تن به شکست دو بر یک داد تا حتی امیدهای صعود تیم ملی به جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۳ نیز به خطر بیفتد. […]

بازدیدها: ۳۷

اخبار جدید ورزشی

۹۲۸۹۸۹

۳۷۴۷ 

: تیم ملی ایران در یک دیدار پرانتقاد در چهارمین دیدار خود در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در برابر عراق تن به شکست دو بر یک داد تا حتی امیدهای صعود تیم ملی به جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۳ نیز به خطر بیفتد.

در همین ارتباط حمیدرضا صدر در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام نظراتش را نسبت به این بازی با عنوان “هفت نکته ای که از شکست مقابل عراق آموختیم ” به این شکل مطرح کرده است.

هفت نکته ای که از شکست برابر عراق آموختیم:

یک: معمای جناح چپ حل نشده. گل زودهنگام عراقی ها با ارسال توپ از این جناح به ثمر رسید. تعویض زود هنگام میلاد محمدی خبر از دلشوره های ویلموتس از مدافعانش داد و آمدن وحید امیری به این منطقه تا حدی سامان بخش بود، ولی گل دوم عراق هم با سانتر توپ از همین جناح زده شد.

دو: بیرانوند، سنگربان تابستان پیش نیست.

سه: بازیکنان ما در نبردهای فیزیکی شکست می خورند، برخلاف عراقی ها که مثل همیشه آماده جنگ های تن به تن هستند. آمارها هشدار داده بودند مهند علی بازیکن تمام کننده عراق است، ولی او نیش خود را زد.

چهار: شاید زوج ابراهیمی – نورالهی ترکیب قابل قبول دفاعی را به رخ کشیدند، ولی نشانی از بازیسازی نیامد و بیرانوند بود که آن توپ های بلند را برای آزمون ارسال می کرد تا شاید ضربه های سرش گره کور را باز کنند که نکردند.

پنج: سنت قدیمی رویارویی با داور برقرار بود. با پرداخت قیمتی سنگین. با دریافت دو کارت زرد برای باتجربه ترین مرد میدان که قرار بود قلب تپنده تیم باشد، برای کاپیتان شجاعی.

شش: طعم دریافت گل پس از دقیقه نود مثل همیشه تلخ است، خیلی زیاد.

هفت: آرام آرام باور کرده ایم شاید تابستان دو هزار و بیست و دو را با تماشای بازی های دیگران سپری کنیم.

۷ نکته‌ای که از شکست مقابل عراق آموختیم


اخبار ورزشی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه