گوشی «وان پلاس 8 پرو» با نمایشگر 120 هرتزی همراه است · لیست خبر

خبرهای ویژه

» علم و دانش » گوشی «وان پلاس ۸ پرو» با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی همراه است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۴

 کد خبر: 34788
 26 بازدید

گوشی «وان پلاس ۸ پرو» با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی همراه است

بازدیدها: ۱۹ اخبار جدید علم و دانش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : گوشی وان پلاس ۷ پرو در ماه مه امسال با نمایشگر ۹۰ هرتزی به بازار عرضه شد. در رویداد ۷T در ماه سپتامبر، این شرکت گفت که تمام گوشی های هوشمند آینده این شرکت دارای صفحه نمایش ۹۰ هرتزی هستند. به گزارش […]

بازدیدها: ۱۹

اخبار جدید علم و دانش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گوشی وان پلاس ۷ پرو در ماه مه امسال با نمایشگر ۹۰ هرتزی به بازار عرضه شد. در رویداد ۷T در ماه سپتامبر، این شرکت گفت که تمام گوشی های هوشمند آینده این شرکت دارای صفحه نمایش ۹۰ هرتزی هستند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تا پیش از این تصور می شد که گوشی وان پلاس ۸ و پرو ۸ از  نمایشگرهای ۹۰ هرتزی بهره می برند. اما اگر به شایعات اخیر باور داشته باشیم، متوجه می شویم وان پلاس ۸ پرو یک قدم  فراتر خواهد رفت و به جای نمایشگر ۹۰ هرتزی دارای پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود.

گوشی «وان پلاس 7 پرو» با نمایشگر 120 هرتزی همراه است

 بسیاری تصور می کردند که گلکسی اس ۱۱ سامسونگ با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی وارد بازار می شود اما  به نظر می رسد گوشی وان پلاس ۸ پرو نخستین گوشی است که با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی عرضه می شود. اگر این واقعیت داشته باشد، گوشی وان پلاس ۸ پرو اولین گوشی هوشمند ساخت چین خواهد بود که دارای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی است.

البته چند ماه تا زمان رونمایی وان پلاس ۸ و پرو ۸ فاصله داریم. اما ماه گذشته نخستین تصاویر از این گوشی ها افشا شد. این دو گوشی هوشمند دارای نمایشگرهای پانچ و حفره های  شبیه به هم هستند. اما گوشی وان پلاس ۸  دارای یک دوربین سه گانه است در حالی که نسخه پرو یک دوربین چهارگانه را نشان می دهد.


اخبارعلم و دانش

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : علم و دانش
ارسال دیدگاه