گوشی هوشمند و مقرون به صرفه « گلکسیA71» سامسونگ در حال طراحی است · لیست خبر

خبرهای ویژه

» علم و دانش » گوشی هوشمند و مقرون به صرفه « گلکسیA71» سامسونگ در حال طراحی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۲

 کد خبر: 34839
 14 بازدید

گوشی هوشمند و مقرون به صرفه « گلکسیA71» سامسونگ در حال طراحی است

بازدیدها: ۱۱ اخبار جدید علم و دانش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : با پیشرفت تکنولوژی ۵G  تولید کنندگان شروع به توسعه تلفن های هوشمند ارزان قیمت تر ۵G کرده اند. این گوشی ها می توانند برای کاربرانی که علاقه ای به صرف هزینه های بالا برای دستیابی به تکنولوژی ۵G را ندارند مفید باشد. […]

بازدیدها: ۱۱

اخبار جدید علم و دانش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

با پیشرفت تکنولوژی ۵G  تولید کنندگان شروع به توسعه تلفن های هوشمند ارزان قیمت تر ۵G کرده اند. این گوشی ها می توانند برای کاربرانی که علاقه ای به صرف هزینه های بالا برای دستیابی به تکنولوژی ۵G را ندارند مفید باشد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد سامسونگ یکی از اولین شرکت هایی است که این کار را انجام داده است. به گفته منابع داخلی گوشی گلکسی A71 سامسونگ یک دستگاه ۵G مقرون به صرفه خواهد بود و شماره مدل بیرون آمده این گوشی اثباتی بررونمایی از این گوشی در آینده ای نزدیک است.

گوشی هوشمند و مقرون به صرفه « گلکسیA71» سامسونگ در حال طراحی است

اطلاعات مدل SM-A716B که در وب سایت سامسونگ ظاهر شده  نشان می دهد این گوشی از نوع چینی است ، که منطقی است زیرا این کشور با بزرگترین شبکه ۵G جهان، بهترین راه حل های مقرون به صرفه را برای تولید و فروش گوشی های مبتنی بر ۵G در اختیار دارد.

اعتقاد بسیاری از افراد بر این است که این گوشی از چیپست جدید اکسینوس ۹۸۰ سامسونگ  برخوردار خواهد بود و با کمک یک SoC با برد متوسط با اتصال ۵G از استاندارد وای فای ۶ پشتیبانی می کند.


اخبارعلم و دانش

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : علم و دانش
ارسال دیدگاه