گوشی جدید موتورولا با دوربین سلفی پاپ آپ در راه است · لیست خبر
» علم و دانش » گوشی جدید موتورولا با دوربین سلفی پاپ آپ در راه است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۴

 کد خبر: 14592
 167 بازدید

گوشی جدید موتورولا با دوربین سلفی پاپ آپ در راه است

اخبار جدید علم و دانش پایگاه خبری تحلیلی لیست خبر (Entekhab.ir) : روز گذشته عکسی از گوشی هوشمند و جدید موتورولا در صفحه هواداران این گوشی منتشر شده است که نشان می دهد به زودی شاهد یک گوشی با دوربین سلفی پاپ آپ خواهیم بود. به گزارش سرویس آی تی و فناوری لیست خبر، این […]

اخبار جدید علم و دانش

پایگاه خبری تحلیلی لیست خبر (Entekhab.ir) :

روز گذشته عکسی از گوشی هوشمند و جدید موتورولا در صفحه هواداران این گوشی منتشر شده است که نشان می دهد به زودی شاهد یک گوشی با دوربین سلفی پاپ آپ خواهیم بود.

گوشی جدید موتورولا با دوربین سلفی پاپ آپ در راه است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری لیست خبر، این تصویر در حساب کاربری موتورولا در آمریکای لاتین در فیس بوک منتشر شده است.  بر اساس این تصاویر جالب ترین بخش این گوشی ، دوربین سلفی مکانیکی پاپ آپ است که موتورولا هنوز هیچ یک از تلفن های هوشمند خود را با چنین قالبی معرفی نکرده است.

گوشی جدید موتورولا با دوربین سلفی پاپ آپ در راه است

این گوشی دارای نمایشگر یکپارچه و تقریباً بدون حاشیه است به نظر می رسد این اقدام در راستای کاهش هر چه بیشتر وابستگی به نمایشگر است. در پشت این گوشی نیز یک آرم برجسته Moto batwing وجود دارد. نمی توان با اطمینان گفت که آیا این گوشی یک نوع جدید “موتو وان” است یا جانشینی برای ” موتو جی” است. به هر حال انتظار داریم طی هفته‌های آینده شاهد اطلاعات بیشتری درباره این تلفن پر رمز و راز باشیم.


اخبارعلم و دانش

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : علم و دانش
ارسال دیدگاه