«هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد! · لیست خبر

خبرهای ویژه

» سرگرمی »  «هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۳

 کد خبر: 34475
 19 بازدید

 «هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد!

بازدیدها: ۱۴ سرگرمی پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : هلن میرن بازیگر سرشناسی که بسیاری او را با فیلم زیبای ملکه می شناسند اخیرا قربانی اعلام نامزدی کیانو ریوز و الکساندرا گرنت شده است. این ماجرای باورنکردنی چگونه رخ داد؟ به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، هلن میرن با کیانو ریوز آشنایی نزدیکی ندارد اما […]

بازدیدها: ۱۴

سرگرمی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

هلن میرن بازیگر سرشناسی که بسیاری او را با فیلم زیبای ملکه می شناسند اخیرا قربانی اعلام نامزدی کیانو ریوز و الکساندرا گرنت شده است. این ماجرای باورنکردنی چگونه رخ داد؟

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، هلن میرن با کیانو ریوز آشنایی نزدیکی ندارد اما به نظر می رسد بسیاری از کاربران مجازی او را با نامزد جدید کیانو ریوز اشتباه گرفته اند و در نتیجه به وی حملاتی تند داشته اند.

 «هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد!

طی آخر هفته اخیر کیانو ریوز و الکساندرا گرنت نامزد او در مراسم فیلم گالا در کنار یکدیگر ظاهر شدند و در نتیجه بسیاری از مخاطبان فیلم و سینما و علاقه مندان به کیانو ریوز شوکه شدند و به خود اجازه دادند به نامزد کیانو توهین کنند. این توهین ها اغلب به ظاهر نامزد کیانو ریوز مرتبط بود چرا که به نظر مسن می رسد در حالی که ریوز بسیار جوانتر از او به نظر می رسد. گرچه در واقعیت اینگونه نیست.

 «هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد!

گرنت ۴۶ ساله ، که موهای نقره ای طبیعی خود را پنهان نکرده بود در نگاه اول بسیار شبیه به هلن میرن به نظر می رسید. میرن روز چهارشنبه در پیش نمایش فیلم جدیدش در شهر نیویورک ضمن اشاره به این اشتباه مخاطبان گفت که طی چند روز گذشته تعداد زیادی از تماشاگران به وی حمله کلامی کرده و پرسیده اند چرا با کیانو ریوز نامزد کرده است.

میرن با اشاره به توهین های تند علیه خود در توییتر گفت: ” من دورادور کیانو را می شناسم و از زمان بازی وی در فیلم وکیل مدافع شیطان در سال ۱۹۹۷ از بازی وی لذت میبردم و من مطمئن هستم که او یک پسر خوش اخلاق و با شخصیت است اما باید از همین جا علام کنم که من نامزد کیانو نیستم.”


سرگرمی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی
ارسال دیدگاه