مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از گوشی ارزان قیمت نوکیا تا ناامنی برخی آزمایش های ژنتیک تخصصی · لیست خبر
» علم و دانش » مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از گوشی ارزان قیمت نوکیا تا ناامنی برخی آزمایش های ژنتیک تخصصی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۳:۰۰

 کد خبر: 55629
 11 بازدید

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از گوشی ارزان قیمت نوکیا تا ناامنی برخی آزمایش های ژنتیک تخصصی

اخبار جدید علم و دانش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند. مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید: شرکت HMD از تلفن جدید نوکیا برای بازارهایی رونمایی کرد که به دنبال گوشی ارزان قیمت […]

اخبار جدید علم و دانش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

شرکت HMD از تلفن جدید نوکیا برای بازارهایی رونمایی کرد که به دنبال گوشی ارزان قیمت می گردند. این گوشی که به نوکیا C1 مشهور است. با قیمت تنها ۵۹ دلار به فروش می ررسد.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

این روزها انجام آزمون های هوشمند ژنتیک و دی ان ای بسیار رایج شده است و در نتیجه بسیاری از افراد تمایل دارند در این نوع آزمایش ها شرکت کنند اما نکته عجیب این است که برخی از این شرکت ها روابطی دوستانه و نزدیک با نیروهای پلیس دارند و در نتیجه نگرانی های گسترده ای درباره حفظ حریم خصوصی کاربران وجود دارد.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

بزرگترین تخلیه اطلاعات کارت های اعتباری در ترکیه شکسته شد و اطلاعات بیش از ۴۶۰ هزار نفر به سرقت رفته است و اکنون در یک وب سایت مشکوک برای فروش گذاشته شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

 اپل iOS و آی او اس ۱۳.۳ را به دستگاههای سازگار منتقل می کند. حجم این به روزرسانی OTA ، حداقل در آیفون XR ، حدود ۶۹۵ مگابایت است.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

گوشی های ردمی K20 و ردمی K20  پرو در ماه مه معرفی شدند و پس از آن شیائومی می خواست فضای کافی را برای پرچمداران خود ایجاد کند. (ردمی زیر مجوعه ای از برند شیائومی است).مشروح خبر را اینجا بخوانید. 


اخبارعلم و دانش

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : علم و دانش
ارسال دیدگاه