ماجرای بحث‌برانگیز عشق خونین آرمان و غزاله · لیست خبر
» اجتماعی » ماجرای بحث‌برانگیز عشق خونین آرمان و غزاله

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۰

 کد خبر: 70280
 23 بازدید

ماجرای بحث‌برانگیز عشق خونین آرمان و غزاله

اخبار جدید اجتماعی ۹۴۵۰۹۱ ۱۷۷۸۷ . تلاش هنرمندان برای لغو حکم اعدام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام با واکنش انتقادی کاربران فضای مجازی رو به رو شد. : تلاش هنرمندان برای لغو حکم اعدام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام با واکنش انتقادی کاربران فضای مجازی رو به رو شد. به دنبال قطعی […]

اخبار جدید اجتماعی

۹۴۵۰۹۱

۱۷۷۸۷ 

تلاش هنرمندان برای لغو حکم اعدام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام با واکنش انتقادی کاربران فضای مجازی رو به رو شد.

: تلاش هنرمندان برای لغو حکم اعدام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام با واکنش انتقادی کاربران فضای مجازی رو به رو شد.

به دنبال قطعی شدن حکم اعدام جوانی به نام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام که ۶ سال پیش به اتهام قتل دختری ۱۸ ساله به زندان افتاد و به قصاص محکوم شده بود، جمعی از هنرمندان و چهره‌های معروف در اقدامی جمعی با انتشار عکسی از او درصدد نجات جانش برآمدند که در نهایت امروز با مهلت یک ماهه اولیای دم مقتول موقتا حکم قصاص وی لغو شد.

برخی کاربران از اقدام ویژه هنرمندان برای نجات آرمان از اعدام انتقاد کردند که چند نمونه از آن را می‌خوانید: 

خانم و آقای سلبریتی، مگر خون آرمان رنگین‌تر است؟

خانم و آقای سلبریتی، مگر خون آرمان رنگین‌تر است؟

خانم و آقای سلبریتی، خون آرمان رنگین‌تر است؟خانم و آقای سلبریتی، مگر خون آرمان رنگین‌تر است؟


اخبار اجتماعی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • Amir

    تاریخ : ۱۲ - دی - ۱۳۹۸

    دعوت به خانه برای تجاوز و بعد هم مقاومت… این یه قتل حرفه ای با از بین بردن تمام سر نخ ها است. اصلاً اعتراف دوم قبول! که خودش از پله ها افتاد. شاید اگه به بیمارستان منتقل میکرد مشکل حل می شد ولی نکرد پس بی گناهی در کار نیست. از بین بردن جسد یعنی یا تجاوز کرده بوده یا … طرف اصلا بی استرس درس خونده ۴ سال در دانشگاه بوده نه زندان. طرف اول اعتراف کرده بعد خانواده حرفه ای تر از خودش از او خواستند انکار کنه و تا وقت هست ادرس داده جسد رو معدوم کردن. سلبریتی ها برای اخذ ویزای کانادا و امریکا نیاز به رزومه قوی دارند مخصوصا ضدیت با حکم اعدام. خانواده مقتول باید بدانند که سلام گرگ بی طمع نیست و اینها از غزاله پلی برای مهاجرت خود می سازند.


    پاسخ

ارسال دیدگاه