سیستم عامل جدید  «می واچ شیائومی» چه ویژگی هایی دارد؟ · لیست خبر
» علم و دانش » سیستم عامل جدید  «می واچ شیائومی» چه ویژگی هایی دارد؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۱

 کد خبر: 77977
 2 بازدید

سیستم عامل جدید  «می واچ شیائومی» چه ویژگی هایی دارد؟

اخبار جدید علم و دانش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در حالی که می واچ شیائومی  نخستین گجت هوشمندی است که از شرکت های چینی با موفقیت در بازار وارد شده است، اما این ساعت برای زنده ماندن در بازار ساعتهای هوشمند باید به روزرسانی ها را مدنظر قرار دهد. به گزارش سرویس آی […]

اخبار جدید علم و دانش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در حالی که می واچ شیائومی  نخستین گجت هوشمندی است که از شرکت های چینی با موفقیت در بازار وارد شده است، اما این ساعت برای زنده ماندن در بازار ساعتهای هوشمند باید به روزرسانی ها را مدنظر قرار دهد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تلاشهای پشتیبانی نرم افزاری شیائومی برای گجت های پوشیدنی شیائومی جای تعجب ندارد. چرا که این روزها بازار گجت های پوشیدنی بسیار داغ است.

سیستم عامل جدید  «می واچ شیائومی» چه ویژگی هایی دارد؟

به نظر می رسد ویژگی های برجسته OTA شامل دو نکته جدید آمادگی جسمانی می شود: نظارت بر سطح استرس و نظارت بر انرژی بدن.این به روزرسانی همچنین تمرینات تمرینی تنفسی را به همراه خواهد داشت. در کنار این موارد، به روزرسانی مذکور شامل بهبود اعلانهای اپل واچ می شود. درواقع هنگامی که یک مورد جدید دریافت می شود، ساعت روشن می شود و پیش نمایش پیام را در یک رابط رنگارنگ نشان می دهد که این موضوع برای کاربران بسیار مثبت به نظر می رسد.


اخبارعلم و دانش

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : علم و دانش
ارسال دیدگاه