در اقدامی غافلگیر کننده؛ تاتنهام، پوچتینو را اخراج کرد · لیست خبر
» ورزشی » در اقدامی غافلگیر کننده؛ تاتنهام، پوچتینو را اخراج کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱:۰۴

 کد خبر: 42094
 18 بازدید

در اقدامی غافلگیر کننده؛ تاتنهام، پوچتینو را اخراج کرد

اخبار جدید ورزشی ۹۳۰۸۲۷ ۲۹۱ . دقایقی پیش باشگاه تاتنهامبه صورت رسمی از اخراج پوچتینو خبر داد خبرگزاری فارس: دقایقی پیش در خبری غافلگیر کننده باشگاه تاتنهام خبر اخراج مائوریسیو پوچتینو مربی آرژانتینی خود را به صورت رسمی اعلام کرد. پوچتینو ۵ سال و نیم در تاتنهام حضور داشت و پایه ریز اصلی موفقیت‌های اخیر این […]

اخبار جدید ورزشی

۹۳۰۸۲۷

۲۹۱ 

دقایقی پیش باشگاه تاتنهامبه صورت رسمی از اخراج پوچتینو خبر داد

خبرگزاری فارس: دقایقی پیش در خبری غافلگیر کننده باشگاه تاتنهام خبر اخراج مائوریسیو پوچتینو مربی آرژانتینی خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

پوچتینو ۵ سال و نیم در تاتنهام حضور داشت و پایه ریز اصلی موفقیت‌های اخیر این باشگاه به حساب می‌آید.البته این پوچتینو بعد از اینکه با تیم در فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان راه یافت دیگر نتوانست انتظارات هواداران را بر آورده کند و امشب به صورتی غیرقابل انتظاری از تاتنهام اخراج شد.

در اقدامی غافلگیر کننده؛ تاتنهام، پوچتینو را اخراج کرد

به گزارش فارس، براین اساس و بنا به خبر سایت باشگاه خسوس پرس، میگوئل دآگوستینو و آنتونی خیمنز هم که در کادر مربیگری وی حضور داشتند دیگر قادر به همراهی اسپرز نخواهند بود.

مربی ۴۷ ساله از سال ۲۰۱۴ هدایت تیم شمال لندنی را در اختیار داشت و در ۲۹۳ به عنوان سرمربی تیم کار کرد.میانگین ۱.۸۴ برد در مجموع تمام دیدارها در کارنامه وی دیده می شود.

در فصل جاری لیگ جزیره در پایان هفته دوازدهم تاتنهام با ۳ برد، ۵ تساوی و ۴ باخت و ۱۸ گل زده و ۱۷ گل خورده با ۱۴ امتیاز در مکان چهاردهم قرار دارد.


اخبار ورزشی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه