جنت جسکون مدعی شد: پسرم مایکل جسون دوم است! · لیست خبر

خبرهای ویژه

» سرگرمی » جنت جسکون مدعی شد: پسرم مایکل جسون دوم است!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۰:۱۰

 کد خبر: 34420
 13 بازدید

جنت جسکون مدعی شد: پسرم مایکل جسون دوم است!

بازدیدها: ۳ سرگرمی پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  جنت جکسون خواهر خواننده سرشناس و فقید ایالا متحده مایکل جکسون معتقد است پسرش نسخه دومی از دایی خود است. اکنون سوال این است که آیا این پسر کوچک که تنها سه سال دارد می تواند جایگزینی برای مایکل باشد؟  به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، […]

بازدیدها: ۳

سرگرمی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 جنت جکسون خواهر خواننده سرشناس و فقید ایالا متحده مایکل جکسون معتقد است پسرش نسخه دومی از دایی خود است. اکنون سوال این است که آیا این پسر کوچک که تنها سه سال دارد می تواند جایگزینی برای مایکل باشد؟

 به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، این خواننده ۵۳ ساله در یک مصاحبه رادیویی با استودیوی Carrie & Tommy استرالیا گفت که پسرش ایسا از نظر خانوادگی به معنای واقعی کلمه از استعدادهای خانوادگی خود پیروی می کند.

او پسر خود را “فوق العاده ” خواند و به مجری برنامه گفت: “او طبل ها ، ویولن ، گیتار و پیانو را دوست دارد. او با موسیقی بازی می کند. او واقعاً از آن لذت می برد. او ملودی ها را می سازد، لحن برادرم را تقلید می کند و حتی گاهی من را به فکر فرو می برد که می تواند از مایکل بهتر باشد.”

اگرچه این پسر بسیار علاقه مند به موسقی به نظر می رسد اما جنت می گوید حی اگر فرزندش رفتاری متفاوت با علاقه به دنیای موسیقی نشان دهد از وی حمایت می کند. درواقع هر نوع استعداد یا خواسته فرزند خود را پشتیبانی خواهد کرد. جکسون اعتراف کرد: “من یک پرستار بچه ندارم. چرا که این موضوع بسیار ناراحت کننده است. درواقع ترجیح می دم خودم تمامی کارهای فرزندم را انجام دهم.”

صرف نظر از چالش ها جنت جکسون در مورد این که چرا او به عنوان یک  پاپ تصمیم ندارد مشوق فرزندش در دنیای پاپ باشد می گوید: “چرا باید این کار را انجام دهم؟ من باید اجازه دهم فرزندم خود درباره آینده تصمیم بگیرد. به همان اندازه که برای آینده فرزند خود کنجکاو و مشتاقم، صبور نیز هستم و ترجیح می دهم موفقیت او را در سایه زمان نگاه کنم. در عین حال مطمئنم او می تواند تبدیل به مایکل جکسون دوم شود. “


سرگرمی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی
ارسال دیدگاه