بزرگترین افت هفتگی قیمت طلا در ۲.۵ سال اخیر · لیست خبر

خبرهای ویژه

» اقتصادی » بزرگترین افت هفتگی قیمت طلا در ۲.۵ سال اخیر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۰

 کد خبر: 34373
 19 بازدید

بزرگترین افت هفتگی قیمت طلا در ۲.۵ سال اخیر

بازدیدها: ۱۱ اخبار جدید اقتصادید ۹۲۶۵۷۰ ۱۰۸۷ . تحولات تجاری مثبت بین چین و آمریکا، ریسک‌پذیری در بازار را بالا و تقاضا برای سرمایه امن را پایین آورد تا قیمت طلا ۲ درصد سقوط کند. خبرگزاری مهر: نقل از سی‌ان‌بی‌سی، در حالی که تحولات تجاری مثبت بین چین و آمریکا ریسک‌پذیری در بازار را بالا برده، […]

بازدیدها: ۱۱

اخبار جدید اقتصادید

۹۲۶۵۷۰

۱۰۸۷ 

تحولات تجاری مثبت بین چین و آمریکا، ریسک‌پذیری در بازار را بالا و تقاضا برای سرمایه امن را پایین آورد تا قیمت طلا ۲ درصد سقوط کند.

خبرگزاری مهر: نقل از سی‌ان‌بی‌سی، در حالی که تحولات تجاری مثبت بین چین و آمریکا ریسک‌پذیری در بازار را بالا برده، تقاضا برای سرمایه امن پایین آمد و قیمت طلا ۲ درصد سقوط کرد.

پس از این که مقامات خبر دادند چین و آمریکا توافق کردند تعرفه‌های وضع شده بر یکدیگر را به عنوان بخشی از توافق تجاری فاز یک خود بردارند، سهام جهان جهش کرد و دلار تقویت شد.

بزرگترین افت هفتگی قیمت طلا در ۲.۵ سال اخیر

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا(شاخص اسپات‌گلد)، تا ۱۴۶۸.۵۱ دلار سقوط کرد تا بزرگترین افت هفتگی قیمت از ماه می ۲۰۱۷ تا کنون را رقم بزند. بر این اساس، قیمت این شاخص در معاملات دیشب تا پایین‌ترین سطح یک ماهه خود افت کرده بود.

قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا، پس از سقوط ۲ درصدی دیشب، امروز ۰.۲ درصد تا ساعت ۱۱:۲۴ به وقت تهران، رشد کرد و به ۱۴۶۹.۸۰ دلار رسید.


اخبار اقتصادی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اقتصادی
ارسال دیدگاه