بااعتراض ایران، فیفا داور عرب بازی با عراق را تغییر داد · لیست خبر

خبرهای ویژه

» ورزشی » بااعتراض ایران، فیفا داور عرب بازی با عراق را تغییر داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۰:۲۴

 کد خبر: 34425
 16 بازدید

بااعتراض ایران، فیفا داور عرب بازی با عراق را تغییر داد

بازدیدها: ۱۰ اخبار جدید ورزشی ادهم مخادمه داور جنجالی و اردنی دیدار ایران – عراق تغییر کرد. به گزارش تابناک ورزشی، با درخواست فدراسیون فوتبال ایران، داور دیدار تیم‌ملی با عراق تغییر کرد. فدراسیون فوتبال ایران در مکاتباتی که با فیفا داشت، درخواست کرد که باتوجه به تقابل تیم‌ملی ایران با عراق در مرحله مقدماتی انتخابی […]

بازدیدها: ۱۰

اخبار جدید ورزشی

ادهم مخادمه داور جنجالی و اردنی دیدار ایران – عراق تغییر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، با درخواست فدراسیون فوتبال ایران، داور دیدار تیم‌ملی با عراق تغییر کرد. فدراسیون فوتبال ایران در مکاتباتی که با فیفا داشت، درخواست کرد که باتوجه به تقابل تیم‌ملی ایران با عراق در مرحله مقدماتی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم داوری اردنی این بازی تغییر کند. دلیل این درخواست هم به خاطر عرب بودن حریف تیم‌ملی و شائبه‌برانگیز بودن انتخاب تیم داوری عرب برای این بازی بود.

در همین راستا، فیفا با قبول درخواست ایران، تیم داوری سریلانکایی را به عنوان قاضیان مصاف ایران و عراق انتخاب کرد. داور اصلی این دیدار دیلان پررا است. قضاوت های داور اردنی بارها موجب ضرر تیمهای ایرانی شده بود و بهیچ وجه خاطرات خوبی با وی در سابقه بازی هایی که یک سویش تیمهای ایرانی حضور داشتند، ثبت نشده است.

بااعتراض ایران، فیفا داور عرب بازی با عراق را تغییر داد


اخبار ورزشی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه