این اشتباه باعث اختلالات خواب می شود · لیست خبر
» سرگرمی » این اشتباه باعث اختلالات خواب می شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۲

 کد خبر: 77992
 3 بازدید

این اشتباه باعث اختلالات خواب می شود

سرگرمی پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : یکی از عادی ترین عادات بسیاری از ما در طول شبانه روز این است که وقتی زنگ ساعت گوشی هوشمندمان برای بیداری به صدا در می آید، زنگ ساعت را قطع می کنیم و دوباره می خوابیم. به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، بسیاری از ما صبح که […]

سرگرمی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یکی از عادی ترین عادات بسیاری از ما در طول شبانه روز این است که وقتی زنگ ساعت گوشی هوشمندمان برای بیداری به صدا در می آید، زنگ ساعت را قطع می کنیم و دوباره می خوابیم.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، بسیاری از ما صبح که با زنگ گوشی از خواب بیدار می شویم، پس از بیدار شدن، زنگ گوشی را قطع کرده و مجددا می خوابیم. این رفتار به ظاهر عادی و ساده می رسد اما درواقع کاملا غلط است، چرا که نه تنها ریتم خواب ما را به هم می زند، بلکه اختلالات خواب را به همراه می آورد.

بر همین اساس است که توصیه می شود زنگ گوشی های خود را هر چند وقت یکبار تغییر دهید، این موضوع کمک می کند ذهنتان نسبت به قطع کردن زنگ شرطی نباشد. افزون بر این ها، بی توجهی به زنگ هشدار گوشی و دوباره خوابیدن برای دقایقی کوتاه می تواند ذهن شما را به جای سرحال کردن خسته تر کند. درواقع مغز شما با زنگ گوشی آماده بیدار شدن است، اما شما با دوباره خوابیدن دچار رخوت می شود و گاهی در طول کل روز احساس کسالت می کنید.

به نظر می رسد لیست خبر توصیه این است که به جای بیدار شدن با زنگ صبحگاهی، شبها کمی زودتر بخوابید. بیشتر خوابیدن کمک می کند صبحها راحت تر بیدار شوید.


سرگرمی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »
ارسال دیدگاه