استقلال با برنامه استراماچونی تمرین کرد · لیست خبر
» ورزشی » استقلال با برنامه استراماچونی تمرین کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۶

 کد خبر: 55555
 12 بازدید

استقلال با برنامه استراماچونی تمرین کرد

اخبار جدید ورزشی خبرگزاری مهر: تمرین امروز تیم استقلال در حالی از ساعت ۱۲:۳۰ امروز در زمین تهرانسر انجام شد که همچنان این تیم فاقد مدیرعامل، سرپرست و سرمربی می باشد و بار اصلی تیم را وریا غفوری بر دوش می کشد. اما تمرین امروز استقلال نسبت به روزهای گذشته که استراماچونی در آن حضور […]

اخبار جدید ورزشی

خبرگزاری مهر: تمرین امروز تیم استقلال در حالی از ساعت ۱۲:۳۰ امروز در زمین تهرانسر انجام شد که همچنان این تیم فاقد مدیرعامل، سرپرست و سرمربی می باشد و بار اصلی تیم را وریا غفوری بر دوش می کشد.

اما تمرین امروز استقلال نسبت به روزهای گذشته که استراماچونی در آن حضور نداشت یک تغییر اساسی کرده بود تا آبی ها را به بازگشت مرد ایتالیایی امیدوار کند.

در تمرین امروز آبی پوشان مترجم استراماچونی و صالح مصطفوی آنالیزور ایرانی‌اش حضور داشتند تا نظارتی کامل بر عملکرد آبی پوشان داشته باشند. این دو در حالی در تمرین حضور داشتند که فرامین استراماچونی را به بازیکنان منتقل کردند و از سوی دیگر استراماچونی را در جریان تمرین تیمش قرار بدهند.

در تمرین امروز میلاد زکی پورهمچنان به صورت انفرادی تمرین می کرد و چند بازیکن از جمله روزبه چشمی، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی نیز در آن شرکت نکردند.

رضا حسن زاده پیشکسوت استقلال و سرمربی تیم امیدهای این باشگاه هم دقایقی در تمرین آبی پوشان حضور یافت.


اخبار ورزشی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »
ارسال دیدگاه