ارکستر ملی برای «مادر» نواخت · لیست خبر

خبرهای ویژه

» فرهنگی » ارکستر ملی برای «مادر» نواخت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۸:۱۲

 کد خبر: 38800
 47 بازدید

ارکستر ملی برای «مادر» نواخت

بازدیدها: ۳۶ اخبار جدید فرهنگی ۹۲۹۰۱۰ ۴۸۵ . تازه‌ترین کنسرت ارکستر ملی ایران از مجموعه‌های وابسته به بنیاد رودکی، پنجشنبه شب بیست و سوم آبان ماه با اجرای آثار کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی در تالار وحدت تهران برگزار شد. خبرگزاری مهر: تازه‌ترین کنسرت ارکستر ملی ایران از مجموعه‌های وابسته به بنیاد فرهنگی هنری […]

بازدیدها: ۳۶

اخبار جدید فرهنگی

۹۲۹۰۱۰

۴۸۵ 

تازه‌ترین کنسرت ارکستر ملی ایران از مجموعه‌های وابسته به بنیاد رودکی، پنجشنبه شب بیست و سوم آبان ماه با اجرای آثار کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی در تالار وحدت تهران برگزار شد.

خبرگزاری مهر: تازه‌ترین کنسرت ارکستر ملی ایران از مجموعه‌های وابسته به بنیاد فرهنگی هنری رودکی پنجشنبه شب بیست و سوم آبان ماه، با اجرای آثار کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی به رهبری مهمان نصیر حیدریان و تک نوازی تار کیوان ساکت در تالار وحدت تهران برگزار شد.

این در حالی است که از آغاز سال جاری تاکنون پس از کناره‌گیری فریدون شهبازیان از مدیریت هنری و رهبری دائم این مجموعه، ارکستر ملی با رهبر مهمان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

ارکستر ملی برای «مادر» نواخت

«آرزوی بزرگ»، «خاطره»، «رقص شیرازی»، «کرانه»، «شوق دیدار»، «غم و شادی» و «راپسودی چهارگاه» اسامی قطعاتی بودند که در بخش اول کنسرت پیش روی مخاطبان قرار گرفت و در بخش دوم برنامه نیز پس از تک نوازی سه تار کیوان ساکت، قطعات «حرکات دائمی»، «مادر»، «سرمست»، «گفتگو» و «رقص گیلکی» برای تماشاگران اجرا شد.


اخبار فرهنگی

لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : فرهنگی
ارسال دیدگاه