اختلال در خط ۲ مترو صدای مسافران را در آورد · لیست خبر

خبرهای ویژه

» سیاسی » اختلال در خط ۲ مترو صدای مسافران را در آورد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۰

 کد خبر: 34793
 33 بازدید

اختلال در خط ۲ مترو صدای مسافران را در آورد

بازدیدها: ۲۴ اخبار جدید سیاسی مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهران نقص فنی را علت اختلال در حرکت قطار‌های خط ۲ مترو اعلام کرد. به گزارش «تابناک»، محسن محمدیان مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره تأخیر در حرکت قطار‌های خط ۲ مترو تهران اظهار داشت: یکی […]

بازدیدها: ۲۴

اخبار جدید سیاسی

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهران نقص فنی را علت اختلال در حرکت قطار‌های خط ۲ مترو اعلام کرد.

به گزارش «تابناک»، محسن محمدیان مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره تأخیر در حرکت قطار‌های خط ۲ مترو تهران اظهار داشت: یکی از قطار‌های مترو در ایستگاه دانشگاه شریف ساعت ۷:۴۵ دقیقه دچار نقص فنی شد و این مسئله سبب اشکال در حرکت قطار‌های دیگر شد.

وی افزود: از آنجایی که امروز اول هفته جاری است و صبح نیز در پیک ترافیک قرار داشتیم، نقص فنی این قطار ازدحام جمعیت در سایر ایستگاه‌ها را به همراه داشت.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهرانخاطرنشان کرد: در حال حاضر مشکل برطرف شده و خدمت رسانی به شهروندان بدون مشکل ادامه یافته است.

به گزارش فارس، مسافران زیادی صبح امروز به دلیل اختلال در حرکت قطار‌ها در خط ۲ مترو دچار مشکل شده و درخواست پیگیری دلیل توقف‌های طولانی قطار‌ها را داشتند.


اخبار سیاسی

لینک منبع


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : سیاسی
ارسال دیدگاه