آقای رئیس جمهور چطور به قوه قضائیه انتقاد می‌کنید در حالیکه مدعی گفت و گو هستید؟/ لطفا همراه حامیان عدالت باشید! · لیست خبر

خبرهای ویژه

» سیاسی » آقای رئیس جمهور چطور به قوه قضائیه انتقاد می‌کنید در حالیکه مدعی گفت و گو هستید؟/ لطفا همراه حامیان عدالت باشید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۲:۲۸

 کد خبر: 42113
 12 بازدید

آقای رئیس جمهور چطور به قوه قضائیه انتقاد می‌کنید در حالیکه مدعی گفت و گو هستید؟/ لطفا همراه حامیان عدالت باشید!

بازدیدها: ۱ اخبار جدید سیاسی دبیرکل جبهه پایداری گفت: نباید با دوستان و کسانی که در مسیر عدالت حرکت می‌کنند به نحوی برخورد شود که احساس دلسردی کنند. حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تابناک درباره اظهارات اخیر رئیس‌جمهور و انتقادات وی از دستگاه قضایی اظهار کرد: واقعیت این است که […]

بازدیدها: ۱

اخبار جدید سیاسی

دبیرکل جبهه پایداری گفت: نباید با دوستان و کسانی که در مسیر عدالت حرکت می‌کنند به نحوی برخورد شود که احساس دلسردی کنند.

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تابناک درباره اظهارات اخیر رئیس‌جمهور و انتقادات وی از دستگاه قضایی اظهار کرد: واقعیت این است که بنده خودم هم توقع نداشتم که در هفته وحدت که ما بنای وحدت با جمیع اهل اسلام را داریم یک دفعه کسی که در راس دولت ماست بحث از تفرقه و اختلاف کند و درصدد رفع خرده‌حساب‌ های با این و آن باشد.

وی در پاسخ به اینکه چرا آقای روحانی اخیرا این گونه صحبت می کند؟ گفت: واقعا بنده چنین توقعی از آقای روحانی نداشتم و فکر هم نمی‌کردم که دست به چنین کاری بزند، پس بهتر است از خود وی بپرسید، که چرا؟ نه از ما.

آقاتهرانی در پاسخ به این سوال که به نظر شما هدف ایشان از این سخنان چه بود؟ ما از دل و نیت جناب رئیس‌جمهور خبر نداریم ولی باید از ایشان بپرسید شما که دم از وحدت می زنید، و حتی با کسانی که به آن ها کمترین اعتمادی نیست، گفت و گو می‌کنید، در حالی که آن ها خائن به نظام و مردم ما هستند و نشان داده اند که اصلا قابل اعتماد نیستند و نوشته و تعهدات شما را که ۶ سال به مردم چه وعده ها داده بودید، نقش بر آب کردند. شما با این قماش نامردمان گفتگو می‌کنید ولی چطور عملکرد قوه‌قضائیه را به چالش می کشید؟

وی نظر خود را نسبت به رئیس قوه قضائیه و اقدامات او، گفت: آقای رئیسی نشان داده که من می‌توانم با اختلاس‌گران و کسانی که به اموال نظام و ملت بی‌توجهی می‌کنند، برخورد کنم. از این رو این نوع برخوردهای رئیس‌جمهور اصلا پسندیده نیست و ایشان باید شخصا از این کار اقتدار و عدالت حمایت کند و فساد ستیزی باید در راس خواسته های نظام ما باشد و حتی اگر برادران خود مسئولان هم جرمی مرتکب شدند فرقی بین آن ها با یک فرد عادی گذاشته نشود چرا که بالاخره این مردم به ما رای می‌دهند و ما به وجود این مردم خوب و پاک افتخار می کنیم، و امثال شما با رای این مردم به ریاست رسیده اید. از این رو باید به آنها در برپایی عدالت بها داد.

وی تاکید کرد: توقع ما از آقای رئیسی نیز این است که نسبت به عدالت محکم گام بردارند و به عنوان یک شهروند از وی و عملکرد همکاران دستگاه قضایی تشکر و قدردانی می‌کنم، و اصلا مهم نیست مجرم از کدام حزب و گروه باشد.

دبیرکل جبهه پایداری گفت: همه ارکان قوه‌قضائیه با واژه «داد» آمیخته و همراه شده، داد به معنای عدل است، موضوعی که همگان تشنه آنند، و مقام رهبری در بیانیه گام دوم به آن اشاره کرده اند و در واقع این عدل و داد موضوع جدی و شعار اول اسلام و شیعه بوده و امیرالمومنین در دوران مبارک خود قدری از آن را به عالم انسانی نشان دادند و مسئولان باید جدی پای آن باشند.

آقاتهرانی اظهار کرد: خدای نکرده نباید با دوستان و کسانی که در مسیر عدالت حرکت می‌کنند به نحوی برخورد شود که احساس دلسردی کنند از این رو بنده زمانی که رئیس‌جمهور این گونه صحبت کردند تعجب کردم چرا که وقتی عدل و داد به پا شود نظام و خود دولت به بهترین شکل ممکن می‌توانند به مردم خدمت کنند و گرنه اموال بیت‌المال را هر روز به نامی و به گفتاری می‌برند و دولت نمی‌تواند پاسخگو باشد از این رو جواب مردم را زمانی می‌توان داد که حامی عدالت باشیم.

وی تصریح کرد: زمانی که حامی مردم و عدالت باشیم بدون شک برخی ناراحت می‌شوند و برخی بدشان می‌آید، چرا که منافعشان تهدید می‌ شود که مهم نیست از این رو انشالله امیدوارم در این مسائل بهتر عمل کنیم.

دبیرکل جبهه پایداری خاطر نشان کرد: امیدوارم مسولین توجه داشته باشند که با این حرف و نقدها وقت خودتان و ملت را به این حرف های حاشیه ای ضایع نکنند که برای خدمت وقت تنگ است و اعمال زیاد.


اخبار سیاسی

لینک منبع


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : سیاسی
ارسال دیدگاه